O firmie

proRADA jest firmą działającą na rynku usług informatycznych już od 2005 roku. Na początku przyświecała nam idea nawiązywania długotrwałych kontaktów. Dziś już wiemy, że dzięki odpowiedniemu podejściu większość partnerów współpracuje z nami cały czas! Zdajemy sobie sprawę jak wielu wyzwaniom muszą stawić czoła różnego rodzaju podmioty gospodarcze, dlatego też robimy co w naszej mocy, aby nasi klienci mogli w stu procentach skupić się na rozwijaniu własnego biznesu. Bierzemy wszelkie zagadnienia informatyczne na siebie. Skorzystaj z naszych usług a się przekonasz!

 

Wiedza - źródło naszego sukcesu.

 

Internet to ogólnodostępne i z reguły niezawodne źródło wiedzy. W przypadku gdy mamy jednak do czynienia z technologiami „zamkniętymi” i gdzie czas stanowi czynnik krytyczny, korzystamy z odpłatnych szkoleń dla profesjonalistów. Wybrane świadectwa i certyfikaty znajdą Państwo poniżej.

 

Certyfikat ukończenia szkolenia firmy Microsoft MS 6421 Konfiguracja i rozwiązywanie problemów z infrastrukturą sieci Microsoft Windows Server 2008Certyfikat ukończenia kursu Projektowanie Stron Internetowych w University of Westminster, Londyn Certyfikat ukończenia kursu Programowanie w języku JAVA  w University of Westminster, Londyn

Partnerzy

Przykładem naszej długoterminowej współpracy są zamieszczone poniżej listy referencje od naszych klientów.

 

Referencje od Fundacji PrimusReferencje of Centrum Handlowe WiatracznaReferencje od firmy Vivat Sp. j.Referencje od firmy Strawa Sp. z o.o.

/o-firmie.html